2022-10-31 | Projektas-konkursas


„Žaidžiu ir rūšiuoju – aplinką tausoju!“


2022 m. spalio mėnesį Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ „Laumžirgiukų“ ir „Šimtakojų“ grupių ugdytiniai dalyvavo Individualių poreikių kūrybos studijos „Plunksnelė“ organizuojamame aplinkos projekte-konkurse „Žaidžiu ir rūšiuoju – aplinką tausoju!, kuris buvo dalinai finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės lėšomis.

Projekto tema: šviečiamoji veikla, kuria siekta ugdyti vaikų sąmoningumą ir atsakingą elgesį susidariusių atliekų tvarkymo srityje, bei supažindinti juos su įvairiomis galimybėmis, padedančiomis išvengti atliekų, ar mažinti jų kiekį, antrinio atliekų panaudojimo galimybėmis, tinkamu susidariusių atliekų tvarkymu.

Projekto tikslas: ugdyti vaikų sąmoningumą ir atsakingą elgesį susidariusių atliekų tvarkymo srityje, žaidžiant skaitmeninius žaidimus, organizuojant konkursus.

Dėkojame Individualių poreikių kūrybos studijai „Plunksnelė“ už galimybę užsiimti su vaikais edukacine veikla su pateiktais skaitmeniniais žaidimais ( https://plunksnele.mozello.lt/zaidimai/ ) ir už dovanas bei padėkas.