2022-03-22 | Informacija

Kviečiame skirti iki 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio 

Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Dobiliukas“

................. 

Miela įstaigos bendruomene,

Dėkojame Jums, kad esate bendrystėje kartu su mumis ir kasmet prisidedate prie įstaigos rėmimo, 

skirdami 1,2%  gyventojų pajamų mokesčio.

Kviečiame bei labai prašome ir šiemet paremti mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigą, 

skiriant 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio.

Informuojame Jus, kad pasikeitė prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms (FR0512 forma, toliau — Prašymas) pateikimo tvarka.

Nuo 2022 m. sausio 1 d. (skiriant pajamų mokesčio dalį už 2021 m. ir vėlesnius mokestinius laikotarpius) mokesčių administratorius priims ir nagrinės tik elektroniniu būdu per EDS pateiktus Prašymus.

Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS galės pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jiems padės VMI darbuotojai. Gyventojai galės pasinaudoti ir viešais interneto prieigos taškais (toliau — VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, kuriuose, prisijungę prie EDS, turės galimybę pateikti Prašymus elektroniniu būdu. Kaip ir kasmet, VMI darbuotojai tam tikru laiku atvyks į VIPT ir padės gyventojams pateikti Prašymus  ir pajamų mokesčio deklaracijas.

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje  https://www.vmi.lt/evmi/ , kuri bus nuolat papildoma.


I n s t r u k c i j a kaip skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį (GPM) paramai

  


Rekvizitai  1,2 % paramai:

 

Paramos gavėjo identifikacinis Nr. (kodas): 190428083

 

Paramos gavėjo pavadinimas: Klaipėdos lopšelis-darželis “Dobiliukas”

 

Buveinė: Vingio g. 9, Klaipėda.

 

Ačiū!!!